top of page

 טל מגרה

Anchor 1

אני טל מגרה. אני אבא של נועם ובן הזוג של ניצן, נולדתי באופקים לפני 34 שנים. גדלתי כאן, התחנכתי וספגתי ערכים. אופקים היא הבית שלי, המשפחה שלי, החברים שלי. אופקים היא הזיכרונות שלי והחלומות שלי – ומכם אני מבקש את ההזדמנות להגשים אותם, עבור כולנו.

טל מגרה

אני מאמין שאפשר להפוך את החיים שלנו כאן לטובים יותר.  אני יועץ עצמאי לרשויות מקומיות, המקיימות תהליכי טרנספורמציה דיגיטלית והובלת תהליכי שיתוף ציבור. במקביל, ניהלתי את הקהילה של מושבי יחדיו (ברוש, תדהר ותאשור) במועצה האזורית בני שמעון. שם הופקדתי על ניהול כלל המערכות והשירותים המוניציפליים, לניהול תהליכים ארגוניים ולפיתוח ותכנון תקציבי ואסטרטגי ביישובים ולניהול הקשר עם משרדי הממשלה, תאגידים חיצוניים, נבחרי ציבור ועוד.

בין השנים 2017-2020 שימשתי יועץ לראש העיר דימונה לנושאי דיגיטציה ומדיה. הופקדתי על פיתוח שירותים דיגיטליים ופיזיים, ניהול תהליכי 'עיר חכמה', גיוס משאבים (קולות קוראים) וקשרי חוץ מול משרדי ממשלה, גיוס תרומות וברית ערים תאומות.

קודם לכן, 2014-2017 ניהלתי וריכזתי עבור הסוכנות היהודית פרויקטים חברתיים, ציוניים וקהילתיים באופקים. זכיתי ללוות יוזמות וחלומות מרמת הצבת החזון והתכנון, דרך התקצוב ועד לביצוע, הובלתי קבוצות מנהיגות מקומית בארץ ובחו"ל וקיימתי ממשקי עבודה עירוניים רבים.

באותה תקופה התחלתי את התואר הראשון שלי במנהל ומדיניות ציבורית, לימודי מדינת ישראל וניהול ויישוב סכסוכים, באוניברסיטת בן גוריון. נבחרתי להשתתף בתכנית הצוערים היוקרתית "צוערים לשלטון המקומי" של משרד הפנים ועמותת עתידים.

משם המשכתי לתואר שני בתכנון עיר ואיזור, באוניברסיטת בן גוריון והשלמת הכשרות מקצועיות רבות, ביניהן: בוגר התוכנית Stand With" Us" של אוניברסיטת בן גוריון בתוכנית סטודנטיאלית למנהיגות בדיפלומטיה ציבורית; קורס מובילים דיגיטליים של אלכ"א, ישראל דיגיטלית ומשרד הפנים; קורס דירקטורים, מכללת ספיר; קורס הכשרת מגשרים, חברת גבים; תוכנית גוונים למנהיגים בחברה הישראלית, פדרציית סן פרנסיסקו.

את שירותי הצבאי בצה"ל סיימתי לאחר קצת יותר מ5 שנות שירות, כקצין טכנולוגיה ואחזקה. עד היום אני משרת במילואים בדרגת סרן, כקצין טכנולוגיה ואחזקה בנפת נגב בפיקוד העורף.

את ההתנדבויות והיוזמות החברתיות שלי התחלתי כנער, בשליחות במסגרת שנת שירות, בקהילה היהודית בניו ג'רזי. השליחות כללה ניהול שבט צופים, הרצאות באוניברסיטאות, בתי כנסת, בתי ספר ועוד. במהלך השנים נאבקתי והצלחתי להקים מחדש את שבט 'אופק' של הצופים, שפועל בעיר עד היום. זכיתי לפגוש, לחנך ולהעשיר מאות בני נוער וילדים.

בשנת (2016) הקמתי סניף של קהילה יהודית "מוישה האוס" בבאר שבע, באותה השנה ייצגתי את אופקים כאחד מהדוברים המרכזיים בערב גאלה של קק"ל אוסטרליה. ובשנת 2018 נבחרתי כאחד מ36 הצעירים המבטיחים בישראל על ידי עיתון "כלכליסט" , וייסדתי והובלתי את קהילת תפדאל המקומית אשר מובילה אירועים ויוזמות בהיקפים של אלפי תושבים בעיר. בנוסף לאותה שנה נכנסתי כחבר מועצת העיר מאז ועד היום, וגם בתור יו"ר ועדת סמים, חבר בועדות הכספים, חבר הנהלת המתנ"ס העירוני ובועדות נוספות. כיום אני  חבר בועד המנהל של רשת צעירים בני מקום, בנוסף משמש כיום כחבר הנהלה בעמותת הקונגרס העולמי- ישראל. זאת ועוד אני מנחה ומפיק את הפודקאסט "לו הייתי ראש העיר" אשר במסגרתו ראיינתי את בעלי התפקידים הבכירים בישראל בתחום השלטון המקומי.

הנבחרת של אופקימים

טל ביליה

טל ביליה

טל היא הבת של מכאל ופולי, אחות לעדן, לבר ושי. טל בת 26, בעלת תואר ראשון בעבודה סוציאלית ממכללת ספיר. בוגרת של קרן 'אייסף' ובעבר חברת מטה ודוברת של עמותת עו"סים שינוי. כיום רכזת במכינה הקדם צבאית דרך ארץ. 
בעברה הדריכה בשבט הצופים באופקים ולאחר מכן דחתה את השירות הצבאי שלה בשנה והתנדבה לשנת שירות במסגרת הצופים. בנוסף, לקחה חלק במועצת הנוער העירונית והתנדבה במסגרות שונות. 
טל ביליה: "חשוב לי לקחת חלק משמעותי בשינוי שקורה בעיר. כאישה שגדלה בעיר הייתי רוצה לראות שינויים חברתיים ברמה התפיסתית של העיר, הן בעיניי התושבים והן בעיניי האנשים מבחוץ. יש לי רצון לפעול למען העיר ברמה החברתית והחינוכית וליצור מערכות בריאות ומתפתחות מתוך העיר וחזרה אליה."
טל מגרה: "טל היא אישה צעירה, כריזמטית, חכמה, מוכשרת וערכית. היא דור העתיד של אופקים והיום היא גם ההווה. אני מאמין שאנשים כמוה צריכים להיות מסביב לשולחן מקבלי ההחלטות. טל פעלה ופועלת במסגרות רבות שמובילות שינוי חברתי, חינוכי משמעותי וכך היא תמשיך ותעשה גם בתור חברת מועצה."

מאיר טולדנו

מאיר טולדנו

מאיר טולדנו בן 33, נשוי לפזית ואבא של קרני ובארי. הינו איש עסקים בנגב, בעל שני סניפים של חנות הבגדים Noizz בבאר שבע ובעל עסקים נוספים בצפון. במשך שנים רבות מאיר שירת בצה"ל כלוחם ומפקד ותפקידו האחרון היה סגן מפקד גדוד 450 בדרגת רב סרן. כיום מאיר משרת במילואים כמפקד מכלול מבצעים של הגדוד. בנוסף, מאיר סטודנט למשפטים והוא לקראת סיום התואר. 
מאיר טולדנו: "אני שמח וגאה להיות שותף לדרך של טל ולהיות ברשימת אופקימים. אופקים זקוקה למנהיגות ערכית, שקופה וחדשנית על מנת לשים את אופקים בראש. אני כאן כי אני מאמין שאפשר להפוך את אופקים למקום טוב יותר לילדים שלנו ולנו."

 ודים אלחסוב

ודים אלחסוב

ודים נשוי למריקה ואב לארבעה ילדים: איזבלה, סבטלנה, עמנואל ונתנאל. 
ודים עלה לארץ בשנת 1994 מחבל קווקז מברית המועצות. בעשר השנים האחרונות הוא עובד כהנדסאי במפעל Trans Electric באופקים והוא נותן שירות ללקוחות בארץ ובעולם. 
בנוסף, ודים פועל כבר שנים רבות בהתנדבות למען קהילת דוברי הרוסית בכלל ולקהילת הקווקזים בפרט. 
ודים: החלטתי להתמודד למועצת העיר כדי לשדרג את העיר שלנו. אני מאמין שאופקים יכולה להיות בראש בתחומים רבים ויחד עם הנבחרת המצוינת שלנו נביא אותה לשם. כהורה לילד צעיר, לנער ולשתי בנות צעירות אני אמשיך לפעול כדי שהם יקבלו את המענים הכי טובים וישאפו להישאר ולגור באופקים.

אלמז אגוצ'או

אלמז אגוצ'או

אלמז אגוצ׳או, בת 33 גדלה והתחנכה כאן באופקים במסגרות השונות. "העיר אופקים עבורי היא הבית, המשפחה והחברים. הם כולם הרכיבו לי את נוף ילדותי. התבגרתי והתעצבתי לאישה שאני היום מכל החוויות והאנשים שפגשתי החל מחבלי העלייה והקליטה עד לסיום התיכון והשירות הצבאי שלי שנמשך כמעט עשור. במהלך השירות שירתתי בתפקידי פיקוד והדרכה. סיימתי את השירות בתפקיד ע.קצין אגם לוגיסטיקה פיקוד דרום וכיום משרתת במילואים בדרגת רס"ר."
את פעילותה הציבורית אלמז החלה כנערה פעילה שזכתה כמצטיינת הנוער המחוזי וכדוברת הנוער בעיר. כיום, אלמז סטודנטית לניהול מערכות בריאות, פעילה ואקטיביסטית למען שיוון וחברתי מלא  ופועלת לקידום בריאות הציבור. בנוסף, אלמז הינה פעילה חברתית משמעותית בעיר לאורך השנים ולקחה חלק ביוזמות קהילתיות רבות. 
אלמז מוסיפה: "את טל פגשתי לראשונה בגיל 16ביחידת הנוער באופקים כאשר יצרנו פעילות נוער משותפת. מאז ועד היום אנו שותפים לעשייה והגשמת החלום שעיצבנו לנו כילדי העיר- להפוך אותה לעיר הטובה ביותר, לשים אותה בראש".

OFAKIMIM_LOGO-04.jpg
bottom of page